У Хмельницькому розпочали продаж е-квитків

В обласному центрі розпочали продавати електронні квитки. Тепер їх можуть отримати непільгові категорії населення. Таких точок наразі є 30, і розташовані вони переважно у магазинах біля зупинок громадського транспорту.

Наразі квиток на квиток можна покласти гроші трьома методами, втім у міській раді планують додати ще кілька способів.

«Я хочу довести кількість методів їх поповнення до 5-6, щоб це було зручно і комфортно. Хоча я спілкуюся з людьми, які вже купили такі електронні квитки і ними успішно користуються, поповнюючи їх через сайти «ГЕРЦ» або «My Citу», – розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

Це планують зробити до кінця лютого, і в же після того запускати інформаційну кампанію зі старту продажу е-квитків. У міській раді хочуть перевести на безготівковий розрахунок якомога більше містян. Як додає Микола Ваврищук, карантин – це хороший період для введення нового способу оплати у громадському транспорті.

«Коли не буде обмежень, уявіть, наскільки це буде складно – кондукторам працювати з готівкою, отримувати решту тощо, – пояснив заступник міського голови.

Однак досвід інших міст свідчить, що на е-квиток в містах, де його запровадили, перейшли близько 40% пасажирів без урахування «пільговиків». У Хмельницькому цю статистику планують збільшити.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)