Хмельниччина отримає 18600 доз вакцини

Україна отримала першу партію вакцини Oxford/AstraZeneca. Матеріал для щеплень проти COVID-19 винайшли співробітники Оксфордського університету та шведської компанії AstraZeneca. Його схвалили в країнах Європейського Союзу, Великій Британії та Індії. Вчора, 22 лютого, вакцину зареєстрували в Україні.

Наразі вакцину проти коронавірусу для екстреного медичного застосування очікують в регіонах. Зокрема, на Хмельниччину має надійти 18600 доз. Про це повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій.

«Очікуємо вже в найближчі дні надходження 18600 доз вакцини. Дорожня карта у нас пропрацьована, списки осіб, що будуть вакцинуватися сформовані», – заявив голова ОДА.

Він додав, що область повністю готова до кампанії з імунізації. Очікується, що вакцинацію будуть проводити у п’ять етапів. Першими щеплення отримають ті, хто контактують із «ковідними» хворими або перебувають у групі підвищеного ризику: працівники медзакладів, лабораторій, мобільних бригад, екстреної медичної допомоги, закладів соцзахисту та їх підопічні. Загалом, під перший етап імунізації попадають майже 5 000 людей.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)