Навколо майбутнього McDonald’s у Хмельницькому облагороджують територію

У соціальній мережі триває обговорення будівництва майбутнього McDonald’s у Хмельницькому. Йдеться про будівлю, що зводять біля Темпу. Одні користувачі впевнені, що в обласному центрі невдовзі з’явиться заклад швидкого харчування, інші – досі сумніваються. Судячи з коментарів у соцмережах, більшість містян таки готуються до відкриття нового McDonald’s.

Тим часом біля «мака» обрізають старі тополі. Таке повідомлення з’явилося в соціальних мережах.

«Будівництво закладу громадського харчування McDonald’s, ТЕМП. Працюють над фасадом, ліквідовують старі тополі на їх місці посадять молоді дерева. Статус: будується»

Нагадаємо, що обговорювати нове будівництво у Хмельницькому розпочали ще минулого року. Тоді у групі в Facebook з’явилася публікація, в якій повідомлялося про розташування McDonald’s.

«Будівництво закладу громадського харчування McDonald’s, ще буде МакДрайв. Нагадаю Glovo (головний партнер по доставці їжі МакДональдз) вже працює в Хмельницькому», – зазначив користувач Артем Мороз.

В одній зі спільнот також розмістили відповідь на запит до адміністрації ресторану. У ній йдеться про те, що Хмельницький розглядають, як місце для зведення нової точки на рівні з іншими регіонами.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)