Відпочинок 2021: Стрілкове -самий тихий курорт Азовського моря

Курортне село Стрілкове, розташоване на Арабатській Стрілці, склав список самих тихих рекреацій на Азовському морі. Експерти туристичного порталу Арабатка.UA пояснили, чому в сезоні 2021 курорт є одним з кращих місць для спокійного пляжного відпочинку, повідомляє Дніпро Регіон.

Щорічно здравниці Азова відвідують мільйони туристів з усієї України та ближнього зарубіжжя. Їх приваблюють сприятливі природні і кліматичні умови, а також добре розвинена курортна інфраструктура. Але є категорія відпочиваючих, які на відпочинку перш за все цінують можливість усамітнитися і провести його далеко від шуму і суєти великого міста.
У 2021 році кращою рекреацією для спокійного відпочинку експерти туристичної сфери називають Стрілкове. Як пояснюють представники місцевих інформаційних проектів, присвячених азовських курортів, для цього є кілька причин.

Відстань від основної курортної інфраструктури

У плані інфраструктури Стрілкове поки значно поступається іншим курортам Арабатської Стрілки. Село більш ніж на 20 км віддалене від головних розваг регіону, сконцентрованих на початку коси.
Тут немає ні гучних нічних клубів з гучною музикою, ні луна-парку і аквапарку, які зазвичай приваблюють натовпи відпочивальників (при цьому з Стрілкового до них їхати не більше 20 км). Тому курорт частіше вибирають відпочиваючі, які шукають місце для усамітнення. Молодь і сім’ї з дітьми шкільного віку частіше віддають перевагу місцям з більш жвавою курортним життям, розташованим поруч з розвагами, кафе і торговими об’єктами.
Незважаючи на те що з кожним роком узбережжі в Стрілковому все більше забудовується, популярні розважальні заклади тут не з’являються. І найближчим часом їх будівництво не планується.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Море «для дорослих» і вільні пляжі

Азовське море в районі Стрілкового досить глибоке. Тут через близькість до Керченського півострова глибина наростає більш стрімко, ніж на початку і навіть у середині Арабатської коси, і на деяких ділянках вже в 4-5 м від входу досягає 1,5-2 м.
Тому основна категорія відпочиваючих на косі – а це, в першу чергу, сім’ї з дітьми – вибирають Стрілкове рідше, ніж сусідні Щасливцеве та Генгорка. Звичайно, в прибережній зоні зберігається мілководдя, що підходить для дітей, але воно тут менш тривало, ніж, наприклад, в Генгорці або навіть в Кирилівці, тому батькам постійно потрібно бути напоготові.
Таким чином, курорт більше підходить для дорослих відпочиваючих, які люблять поплавати у відкритому морі і сповна насолодитися водною стихією.
Також в Стрілковому ніколи не буває проблем з вільним місцем на пляжі. Навіть в пік курортного сезону тут вельми просторо, а місцями і зовсім безлюдно.

Відсутність ажіотажу

Після ситуації з коронавірусів і тривалою невизначеністю з курортним сезоном в 2020 році багато туристів почали готуватись до сезону 2021 заздалегідь. При виборі житла відбулася деяка переорієнтація на користь більш спокійних об’єктів і виріс попит на тихі курорти, де зазвичай немає великого скупчення відпочиваючих. Так, на острові Бірючий, відомому як один з тихих куточків Приазов’я, багато готелів і баз відпочинку, вже давно заброньовані наперед, і кількість запитів не зменшується. Для Бірючого це нетипово, оскільки тут представлені в основному об’єкти вищої цінової категорії, які не всім по кишені.
У той же час в Стрілковому такого напливу не спостерігається. Звичайно, частина номерів теж заброньована, але в цілому ажіотажу немає. Тобто в сезоні дві тисячі двадцять один ймовірність відпочити на курорті тихо і, як то кажуть, без «сторонніх очей», все так же дуже висока.

Можливості для оздоровлення

Відсутність розвинутої інфраструктури в Стрілковому значно компенсується за рахунок природних факторів оздоровлення, яких тут удосталь. Термальне джерело мінеральних вод, гліцеринове озеро, ропа і грязі затоки Сиваш – все це приваблює туристів, охочих поєднувати приємне з корисним і не просто відпочити, а й поправити здоров’я. Причому жоден інший з «тихих» курортів Азова подібних умов запропонувати не може.

Посилання по темі:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)