На Хмельниччині будуть боротися із булінгом

Новий проект «#школа без булінгу» стартував у Хмельницькій області. Його мета – попередити та виявити знущання серед школярів. Соціальну програму ініціювала голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк.

«Сьогодні ми не повинні стояти осторонь теми булінгу. Важливим та дієвим кроком в цьому є правове виховання, основними цілями якого є навчити дітей правам, сформувати громадську культуру, засновану на повазі до прав і свобод інших, необхідності дотримуватися вимог закону», – прокоментувала голова облради.

У межах проєкту відбувся круглий стіл, в якому взяли участь  директори місцевих шкіл, психологи, працівники поліції і служби у справах дітей. Вони обговорили, як сформувати толерантне ставлення в колективі, аби кожна дитина почувала себе захищеною.

«Це має бути багато вільних розмов, бесід в сімї та в дружньому колі. Бо близькість це головний фактор, який допомагає подолати цю проблему», – зазначила психологиня Альона Маримонська.

Загалом, на Хмельниччині за 2019-2020 рр. поліція зафіксувала 14 випадків булінгу. Частину з них вже передали до суду, решту – досі розглядають. Втім, знущання серед підлітків зустрічається значно частіше, але жертви замовчують проблему.

Проєкт «#школа без булінгу» покликаний протидіяти цькуванням серед дітей. Хмельниччина стане стартовим майданчиком для реалізації програми. Наразі триває перший етап. Наступна фаза – це спілкування із жертвами булінгу. Зустрічі відбуватимуться під відкритим небом. Їх планують проводити у квітні.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)