Справу Миколаїва розглядатиме апеляційний суд Тернополя

Справу ексочільника Хмельницького міського департаменту освіти та науки Романа Миколаїва передали до тернопільського апеляційного суду. Його позбавили волі на шість років та права керувати три роки  за вчинення ДТП, в якій загинули дві людини. Також Миколаїв зобов’язали виплатити моральну та матеріальну компенсацію постраждалим.

Нагадаємо, смертельна аварія сталася у травні 2018 року. З того часу він постійно перебував під вартою, а в грудні 2020 суд поставив крапку у справі. Два з половиною роки суддівських засідань та процесу розслідування Миколаїву зарахували у термін відбування покарання.

Прокуратура та інші учасники процесу подали заяву до Хмельницького апеляційного суду. В ухвалі Верховного Суду йдеться про те, що справу передали на розгляд до Тернополя. З таким проханням звернувся Хмельницький апеляційний суд.

Причиною цьому є неможливість утворити склад групи для розгляду цієї апеляційної скарги. Річ у тім, що з семи суддів трьох виключили зі списку автоматичного розподілу, бо вони слухали справу, поєднану з поточної, ще двоє заявили про самовідвод.

«Вказані обставини унеможливлюють здійсненням Хмельницьким апеляційним судом розгляду кримінального провадження колегіально судом у складі не менше трьох суддів», – йдеться у постанові.

Коли відбудеться розгляд у тернопільському апеляційному судді, наразі невідомо.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)