Блогери допомогли зібрати на притулок для тварин понад 400 тисяч гривень

На Хмельниччині Instagram-блогери організували акцію «Рукостискання шести блогерів», щоб допомогти притулку для собак. Прихисток для чотирилапих знаходиться біля Старокостянтинова. Його створили на базі громадської організації «Екозахист Старокостянтинів». За словами керівниці ГО Оксани Кулинич, у притулку тримають покинутих, щойно народжених та стареньких тварин. Крім того, трапляються випадки, коли собак навмисне підкидають.

«Ми не відмовляємо нікому. Маємо вже більше двох сотень собак. А ще допомагаємо притулку для котиків. Виживаємо за рахунок наших постійних друзів, постійних внесків звичайних небайдужих людей. Настав момент, коли хотілося кричати від безвиході. Аж тут підключилися блогери», – розповідає Оксана.

Блогери дізналися про критичну ситуацію в притулку і поширили інформацію на своїх акаунтах. Відтак, вдалося зібрати 400 тисяч гривень. Ці гроші дуже потрібні для подальшого функціонування притулку, адже у закладі немає комунікацій, а їжу та воду двічі на день опікунам доводиться привозити власним транспортом. У період, коли стовпчик термометра опускався нижче нуля, купували сухий корм, бо звичайна каша замерзала.

Відтак, заборгували більше, ніж 60 тисяч гривень. Завдяки небайдужим вдасться віддати гроші, підлікувати тварин та покращити умови для перебування чотирилапих.

Волонтери притулку не лише дбають про собак, а й шукають їм опікунів. Так, за 2020 рік тут віддали у «добрі руки» три сотні тварин.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)