У Хмельницькому породіллі замість бейбі-боксів отримують довідки

Породіллі, які народжують у Хмельницькому міському перинатальному центрі, не отримують бейбі-боксів. Востаннє «пакунок малюка» у медичному закладі видали в жовтні минулого року. Замість цього батькам виписують довідку про те, що вони залишилися без боксу. З документом звертаються до Департаменту соціального захисту населення, де відсутність боксу компенсують грошима.

За словами головного лікаря міського перинатального центру Андрія Ропотана, на нові надходження дитячих пакунків очікували з нового року, втім досі жодного бейбі-бокса в обласному центрі не отримали.

«Деякі області вже отримали, деякі райони області отримали інформацію, про те, що їм будуть виділятися бейбі-бокси, але ми не бачимо жодного з жовтня 2020 року», – коментує Андрій Ропотан.

У Хмельницькій обласній лікарні склалася аналогічна ситуація з «пакунками малюка». Про це розповіла  заступниця директора медичного закладу з акушерсько-гінекологічної роботи Лариса Притуляк.

Загалом, цього річ область має отримати 10 150 пакунків. З початку року на Хмельниччину завезли всього 295 одиниць. Цього вистачило на те, щоб «перекрити» потребу в шести пологових будинках регіону, зауважив начальник управління соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення Вадим Маруняк.

Вадим Маруняк додає, що розраховували в лютому отримати 1500 пакунків для немовлят. Відсутність бейбі-боксів у регіоні пояснюють погодними умовами. Якщо батькам впродовж місяця не видадуть на руки «пакунок малюка», то вони отримають матеріальну компенсацію.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)