Тихановська: Лукашенко піде з посади цієї весни

Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська вважає, що самопроголошений президент Олександр Лукашенко піде у відставку в найближчі місяці через наростаючий тиск ЄС і США.

Про це пише Deutsche Welle.

«Тиск буде рости з кожним днем, і одного дня стане для Лукашенка надмірним, так що він піде […]. Режим Лукашенка впаде ще цього року. Думаю, навесні він піде», — сказала вона.

Опозиціонер Павло Латушко також вважає, що «вирішальна битва» з режимом відбудеться цієї весни. Він закликає ЄС запровадити точкові санкції на різних рівнях.

«Перш за все важливо вжити заходів щодо суддів, які виносять несправедливі вироки. Це близько 400 осіб. Багато прокурорів і слідчих також повинні потрапити під санкції. До сих пір не було порушено жодної справи про вбивства мирних білорусів», — заявив Латушко.

  • З початку серпня 2020 року громадяни Білорусі протестують проти переобрання президентом Олександра Лукашенка. Активні протести тривали з 9 до 11 серпня, коли силовики затримали найбільше людей. Багато з них були побиті й отримали покарання за рішеннями судів.
  • Раніше Тихановська визнала, що протестувальники «втратили вулиці» в Білорусі. Але сподівається, що навесні акції протесту відновляться.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)