Стало відомо, скільки Хмельницький втратив на боротьбі з коронавірусом

Пандемія COVID-19 та спричинений нею карантин обійшлися міському бюджету Хмельницького в 180 мільйонів гривень. Йдеться про витрати безпосередньо на боротьбу з коронавірусом та втрати, пов’язані з пільгами для підприємців.

У минулому році боротьба з  COVID-19 та наслідками карантину коштувала бюджету міста 160 мільйонів гривень. Такі лані оприлюднили після підведення фінансових підсумків.

За словами міського голови Олександра Симчишина, у минулому році понад 50 мільйонів спрямували на придбання  обладнання, інвентарю, ліків та дезінфікуючих засобів на медичні заклади. Крім того, понад 5 мільйонів гривень муніципальних надбавок виплатили медпрацівникам.

«У 2021 році уже передбачено понад 11 мільйонів. Ще будуть виплати матеріальної допомоги тим, хто лікувався у стаціонарі (близько 2-3 мільйонів гривень)», – розповів Олександр Симчишин. Він додав, що ця стаття видатків, ймовірно, буде збільшуватися.

Крім того, міський бюджет втратив 27,5 мільйонів гривень у минулому році на програмах підтримки малого та середнього бізнесу, які опинилися на межі закриття через карантин. За попередніми прогнозами, у 2021 році через це казна зазнає втрат на суму 9,6 мільйонів гривень.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)