Гігантський варан посіяв паніку серед відвідувачів магазину в Бангкоку

Ящірка піднялася на полицю з продуктами, у відчайдушному пошуку виходу назовні.

Відвідувачі одного з магазинів Бангкока були неабияк налякані, коли туди несподівано проник гігантський смугастий варан і виліз на полиці з продуктами.

Відео події опублікував CBS News.

“Гігантська ящірка перевіряла закуски, перш ніж піднятися на полицю, повну молока, і збити коробки з землею”, — йдеться в повідомленні.

Судячи з всього, потрапивши в магазин, тварина запанікувала і стала шукати вихід на волю. Повідомлень про постраждалих внаслідок інциденту не надходило.

Смугастий варан — одна з найбільш великих ящірок і в деяких випадках може досягати в довжину приблизно 2,5-3 метри. Великі варани цього виду можуть важити до 25 кг — це найважча ящірка світової фауни, після комодского варана.

Смугастий варан є хижаком і, в залежності від своїх розмірів, харчується найрізноманітнішими безхребетними і хребетними тваринами. Дорослі особини поїдають молюсків, ракоподібних, рибу, жаб, різних змій, ящірок, черепах птахів, гризунів і навіть маленьких мавп.

Смугастий варан, з його потужним хвостом, величезними зубами і гострими кігтями, може бути небезпечний і для людини. Травми, завдані цими ящірками, за деякими повідомленнями, ставали причиною загибелі людей.

Нагадаємо, в Індії мавпи увірвалися в лабораторію медичного коледжу, напали на одного із співробітників і вкрали кілька пробірок з аналізом крові хворих коронавірусів.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)