У Хмельницькій ОДА скоротять штат   

У Хмельницькій обласній державній адміністрації перекроять структуру. Зміни вступлять в дію з 1 липня. Про це свідчить нове розпорядження голи Хмельницької ОДА Сергія Гамалія.

Повідомляється про скорочення посад в облдержадміністрації. 15 штатних одиниць втратить департамент соціального захисту населення, і це наразі  найбільше серед інших структур.

По 4 посади віднімують з департаменту розвитку агропромислового
комплексу та земельних відносин, по 2 – служби у справах дітей і державного архіву області. Ще 1 працівника втратять у департаментів фінансів.

Водночас у розпорядженні інформують про створення нової одиниці. З 1 липня в ОДА запрацює сектор з питань запобігання та виявлення корупції. У відділі працюватимуть двоє людей.

Також відбудеться перерозподілення деяких функцій:

  • державної промислової політики, а також у сферах праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції на території області департаменту економічного розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації;
  • державної політики у сферах курортів і туризму, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації на території області департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)