У Тегерані з 18 поверху випала дипломат зі Швейцарії, яка представляла в Ірані інтереси США

Тіло жінки знайшов садівник через значний час після смерті.

Співробітниця посольства Швейцарії в Ірані загинула після того, як випала з вікна своєї квартири, яка знаходиться на 18-му поверсі висотного будинку по вулиці Камрані в південній частині Тегерана. Про це повідомляє видання ВВС.

“FDFA (міністерство) підтверджує, що громадянка Швейцарії, яка працювала у швейцарському посольстві в Тегерані, загинула в смертельному інциденті у вівторок”, — відзначили в міністерстві закордонних справ Швейцарії.

Ім’я загиблої не розголошується, проте в МЗС Швейцарії відзначили, що вони підтримують зв’язок з її сім’єю і владою Ірану.

Офіційний представник іранської організації служб швидкої допомоги Моджтаба Халед заявив, що тіло жінки було виявлено садівником. На той момент з моменту її смерті пройшов вже тривалий проміжок часу.

“Причину її падіння ще належить встановити”, — зазначив Халед.

Ізраїльський портал newsru.co.il з посиланням на рятувальників розповідає, що жінці був 51 рік. На поточний момент невідомо, що стало причиною її загибелі: самогубство, вбивство чи нещасний випадок.

Загибла займала друге місце за ієрархією в посольстві Швейцарії в Тегерані й відповідала за представлення в країні інтересів США. Швейцарське посольство взяло на себе такі обов’язки після 1979 року, коли в країні перемогла ісламська революція, через що Іран і США розірвали дипломатичні відносини.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)