«Червона» зона у Хмельницькому: як працюватимуть непродовольчі ринки та літні майданчики

Продовольчі ринки продовжуватимуть працювати в режимі видачі онлайн-замовлень та адресної доставки. Таке рішення прийняла комісія виконкому Хмельницької міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Зокрема, під час засідання врегулювали вимоги щодо діяльності  таких об’єктів.

«Оскільки підприємці і працівники ринку, які опрацьовують замовлення, приходять на свої робочі місця, ми прописали й уточнили для них певні вимоги», – розповів заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш.

Відтак, вхід до ринку дозволений лише в захисній масці або в респіраторі та після вимірювання температури за допомогою безконтактного термометру. На вході мають бути місця для дезінфекції рук. Працівників з ознаками гострих респіраторних захворювань до роботи не допускають, а оплату рекомендують проводити безготівково.

Заклади харчування будуть працювати на виніс чи доставку. Також дозволена робота літніх майданчиків..

«Бачимо, що погода покращилась і люди самі беруть чи то каву, чи щось інше і сідають на вулиці біля столиків або біля лавочок, що стоять поруч із закладом. Тому ми врегулювали, як мають працювати літні майданчики. Зокрема, працівники та власники закладу мають стежити за цими вимогами. Якщо ні, то майданчик треба прибрати», – додав Роман Примуш.

Для працівників повинні встановити позмінний двотижневий графік із дотриманням усіх карантинних вимог (рукавички та маски), а також вимірювати температуру перед початком роботи.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)