Індійський штам на порозі України: в Польщі виявили перший випадок мутації коронавірусу

У евакуйованого з Індії посла виявили мутовану версію COVID-19.

У Польщі виявили перший випадок зараження індійським штамом коронавірусу. Носієм вірусу-мутанта став дипломат, якого евакуювали з території Індії. Про це повідомляє “Польське радіо”.

Польський дипломат вже тиждень перебуває в одній з інфекційних лікарень Варшави. На цей час польські вчені вивчають новий штам коронавірусу, намагаючись зрозуміти, чи дійсно він представляє більшу небезпеку, ніж інші варіанти COVID-19.

Відомо, що дипломат повернувся додому разом зі своєю вагітною дружиною і чотирма дітьми, які також хворіють на коронавірусну хворобу. Однак не відомо, який тип коронавірусу виявлено у членів родини дипломата — індійський або звичайний.

В Індії останні кілька тижнів фіксується серйозний спалах коронавірусу. За добу 2 травня в Індії було виявлено 368 060 нових випадків захворювання, причому в країні поширений особливий штам COVID-19, стійкий до вакцин. Індійський штам коронавірусу має потрійну мутацію, через що їм можна заразитися навіть після вакцинації, а ступінь поширення у нього підвищена. Про це повідомили в ВООЗ.

Всього в Індії зафіксовано понад 19 млн випадків COVID-19, країна знаходиться на 2 місці у світі після США за кількістю хворих.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)