МАУП спростував розміщення «заднім числом» на своєму сайті збірників матеріалів наукових конференцій з доповідями Киви

Нещодавно було поширено інформацію про начебто внесення «заднім числом» матеріалів неіснуючих доповідей Іллі Киви в збірники наукових конференцій, котрі проводилися в Міжрегіональній Академії управління персоналом у 2018 та 2019 роках.

У зв’язку з цим Міжрегіональна Академія управління персоналом офіційно повідомила про наступне.

Згадані в ЗМІ збірники Міжнародної науково-практичної конференції «Європейський вимір реформування публічного управління в Україні» 2 листопада 2018 р. та «Проблеми модернізації України. Випуск 9», укладений за матеріалами конференцій листопада 2019 р., офіційно розміщенні на веб-сайті Бібліотеки імені Ярослава Мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом (www.library.iapm.edu.ua) на сторінці «Наукові видання МАУП» за посиланнями:

http://library.iapm.edu.ua/Naukovi_vydannya/Konf_Evrropeyskiy_vymir.pdf

та

http://library.iapm.edu.ua/Naukovi_vydannya/Problemy_modernizacii/Problemy_modernizacii_Vyp_9_2019.pdf

і не зазнавали жодних змін з 2018 та 2019 років відповідно.

Обидва збірники також були випущенні в друкованих варіантах, які знаходяться як у Бібліотеці імені Ярослава Мудрого МАУП, так і були надіслані до бібліотек, розсилка до яких є обов’язковою для друкованих наукових видань. Крім того, збірники матеріалів конференцій отримали всі їх учасники.

Вищезазначене унеможливлює будь-які фальшування з текстами цих збірок.

Водночас, у зв’язку з поширеною в ЗМІ інформацією в Міжрегіональній Академії управління персоналом проводиться службове розслідування, в ході якого виявлено несанкціоноване розміщення сторонніми особами в одній із рубрик на офіційному веб-сайті Академії (www.maup.com.ua) сфальшованих варіантів цих збірників, в котрих було додано низку неіснуючих публікацій.

Ця недостовірна інформація була відразу видалена з офіційного веб-сайту Академії.

На підставі результатів службового розслідування та зібраних доказів юридичним департаментом Академії готується подання відповідної заяви до правоохоронних органів.

Принагідно повідомляємо, що Міжрегіональна Академія управління персоналом заснована в 1989 р. та є найбільшим та найстарішим приватним закладом вищої освіти України. На даний час, в Академії навчаються понад 20 тис студентів з 39 країн світу, а навчальний процес в Академії забезпечують понад 2300 науково-педагогічних співробітників. Наукова та викладацька спільнота Міжрегіональної Академії управління персоналом рішуче засуджує будь-які прояви академічної недоброчесності!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)