Відпочинок на Азовському морі 2021: що чекати від цін в Кирилівці, Бердянську та на Арабатській Стрілці

Більшість Азовських курортів, включно із найпопулярнішими Бердянськом, Кирилівкою і Арабатською Стрілкою, почали сезон 2021 з підвищеними в порівнянні з минулим роком цінами на відпочинок. Експерти туристичної сфери розповіли, наскільки в середньому подорожчав відпочинок, і чи слід туристам чекати якихось змін в цінах протягом сезону, пише mrpl.city.

Як повідомляють в редакції незалежного медіа-проєкту «Кирилівка.Укр», підвищення цін в готелях і на базах відпочинку в більшій чи меншій мірі торкнулося всіх курортів. Максимальне підвищення спостерігається в Бердянську – 13%, а також в Приморську – 12,5%. Арабатська Стрілка в середньому подорожчала на 10%, а Кирилівка – на 6,5%. На інших курортах ціни зросли в середньому на 5-7%.

При цьому самим «здорожчавшим» сегментом житла стали об’єкти, розташовані на першій лінії, з комфортабельними номерами, обладнаними кухнями і з басейном на території. Це пояснюється перш за все тим, що саме такі об’єкти через страхи, пов’язані з пандемією коронавіруса, минулого року були найбільш затребувані, оскільки пропонували оптимальні умови для більш-менш відокремленого відпочинку. При чому вони користувалися попитом навіть при явно завищеній ціні.

На крилах минулорічного успіху власники такого типу житла вирішили не втрачати можливості «заробити» і в новому сезоні. Ось тільки поки не зрозуміло, наскільки така задумка виявиться успішною, оскільки світові тенденції протилежні вітчизняним, і деякі зарубіжні курорти пропонують більш бюджетну альтернативу українським рекреаціям.

Так, на популярних серед українського туриста закордонних курортах, таких як Болгарія і Іспанія в минулому і нинішньому сезоні ціни на апартаменти, укомплектовані всім необхідним для відпочинку, включаючи пральну і посудомийну машини, в середньому знизилися в 2-3 рази.

Тобто, частина українців, які можуть дозволити собі комфортабельний відпочинок, ймовірно, нададуть перевагу недорогим закордонним курортам, а ті, чий гаманець найбільше постраждав від локдауна і тривалих карантинів, можливо, і зовсім відмовляться в цьому році від моря. І ніякі знижки, а тим більше ті, які на «українському морі» традиційно пропонуються вже в кінці сезону, їх не заманять.

 «Одне напевно ясно, що виграють тільки готелі з гарною репутацією і стабільною цінової політикою, які будуть розпродані на літо ще до початку сезону. Уже багато років на наших курортах є точка Х – час в кінці липня – початку серпня, коли всі, у кого є кошти, вже відпочили або забронювали готель, а у кого їх немає, вже не поїдуть на відпочинок взагалі ні за якою ціною. Так ось, в 2021 році ця точка ризикує зміститися на початок липня. Питання в тому, що через цю особливість в серпні-місяці знижки і спецпропозиції з боку готелів можуть бути вже нікому не потрібні», – пояснює головний редактор провідних медіа-проєктів про відпочинок на азовських курортах Primorsk.UA, Арабатка.UA і Urzuf.COM Євген Смєльчаков.

З урахуванням усього сказаного, є надія, що протягом сезону деякі найбільш дорогі готелі переглянуть свою політику і знизять ціни.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)