Азовське море: експерти назвали 5 найбільш тихих курортів

Відпочити на Азовському морі можна по-різному і необов’язково в атмосфері постійних розваг і курортної метушні. Де на узбережжі можна провести час в тиші і спокої, розповіли експерти інформаційно-аналітичного проєкту Sunkissed повідомляє 49000.

В останні роки спостерігається зміщення інтересів багатьох відпочивальників на користь тихих курортів, які налаштовають на спокійний і, можливо, навіть медитативний відпочинок. Іншими словами, люди шукають місця на азовському узбережжі, де можна відпочити без шуму великих розважальних об’єктів і скупчення відпускників.

Як виявилося, на березі Азовського моря таких місць не так уже й мало, і розташовані вони в різних регіонах.

Так, до найбільш тихих курортів експерти відносять рекреації в рамках Запорізької та Донецької областей. Лідером серед найбільш підходящих місць для любителів відпочинку «без зайвих очей» називають острів Бірючий – адміністративно це Херсонська область, але фактично по суші сюди можна дістатися тільки через Кирилівку.

Інші 4 місця розділили село Стрілкове в Херсонській області на Арабатській Стрілці, місто Приморськ в Запорізькій області, а також села Білосарайська коса і Азовська Ялта – в Донецької області.

Всі 5 рекреацій об’єднує слаборозвинена інфраструктура, відсутність популярних розваг, які приваблюють натовпи відпочивальників – аквапарку, дельфінарію, луна-парку, нічних клубів та інших джерел шуму. При цьому тут склалися хороші природні умови для відпочинку всією сім’єю, зокрема з дітьми: є широкі піщані пляжі зі зручним проходом, тепле море з пологим піщаним дном і плавним заглибленням чисте повітря, насичене корисними випарами з поверхні моря, і протягом усього літа панує тепла сонячна погода.

Таким чином, експерти звернули увагу на те, що Азовське море однаково добре підходить як для любителів активного відпочинку, так і для цінителів тихих і мальовничих місць на узбережжі.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)