На найвищій точці Бердянська встановили першу поворотну веб-камеру

В рамках підготовки до курортного сезону 2022 року для залучення туристів в Бердянську встановили першу поворотну веб-камеру з 25-ма різними позиціями об’єктива. З її допомогою можна оцінити мальовничі панорами Бердянського морського порту, вітряків Ботієвської ВЕС і житлових кварталів міста, не встаючи з-за комп’ютера,повідомляє Голос Запоріжжя із посиланням на інформаційне агентство УНН.

Нова веб-камера встановлена ​​в мікрорайоні АЗМОЛ по вулиці Степанянця і дозволяє транслювати зображення в 4К-форматі з підтримкою звукової доріжки.

Для потреб відпочивальників камера в режимі туру проходить по колу 25 точок. Подивитися її можна за посиланням: https://berd.ua/webcam/berdyansk/

Зокрема, в кадри потрапляє Бердянський морський торговельний порт, інсталяція «Я люблю АЗМОЛ», колесо огляду на Приморській площі, готель «Бердянськ», телевежа, вітряки Ботієвської ВЕС на заході і акваторія затоки крупним планом, а також безліч інших міських локацій.

Організаторами проєкту виступили редакція відомого своїми ініціативами з розвитку туризму в Приазов’ї медіа-проєкту «Кирилівка.Укр» і бердянський інтернет-провайдер Onet.

Нагадаємо, що Бердянськ поряд з Кирилівкою – це найпопулярніші пляжні локації на узбережжі Азовського моря, розташовані в Запорізькій області. Але в 2021 році обидва курорту сильно постраждали від інформаційних атак і навали медуз, тому одним із критичних завдань для економіки регіону є різні ініціативи із залучення туристів в регіон, а також диверсифікація попиту в бік культурного туризму (по аналогії з Одесою).

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)