Очільника комунального підприємства Хмельницької облради будуть судити за розтрату бюджетних коштів

Правоохоронці направили до суду обвинувачуваний акт щодо керівника одного з підприємств, що перебуває у комунальній власності Хмельницької обласної ради. Ім’я очільника та назва комунальної установи не озвучується. Відомо, що його підозрюють у розтраті бюджетних грошей у розмірі 190 000 гривень.

«Частина коштів перераховувались на рахунок одного з фермерських господарств, кінцевим бенефіціарним власником якого є батько обвинуваченого. Такі дії були здійснені під виглядом оплати неіснуючих транспортних послуг та товарно-матеріальних цінностей», — зазначають у прокуратурі.

Посадовцю приписують привласнення, розтрату майна або заволодіння ним через зловживання службовим становищем (частина 3 статті 191 Кримінального кодексу України). Йому загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох.

Нагадаємо, що цього року голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк розповіла про результати аудиторських перевірок комунальних закладів. У деяких підприємствах виявили факти розкрадання майна та бюджетних коштів. Йдеться про «Кіновідеопрокат» (кінотеатр «Планета»), «Фармація», Комунальне автотранспорне підприємство та обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)