Молодіжний парк у Хмельницькому почнуть облаштовувати цього року

Будівництво Молодіжного парку  на березі Південного Бугу в Хмельницькому розпочнеться цього року. Проєкт вже відбув державну перевірку. Його подадуть на тендер, щоб визначити підрядника. За передньою інформацією, це має відбутися у квітні цього року.

Облаштовувати парк будуть у три черги. За словами заступника міського голови Василя Новачка, перший тендер розпочали ще у лютому, але тоді заявився лише один учасник. Тому його скасували, оскільки має бути мінімум два конкурсанти.

«В першій половині квітня відбудеться повторний тендер, і, сподіваюся, будемо мати переможця», – розповів Василь Новачок.

Роботи в межах першої черги оцінюють у майже 19 мільйонів гривень. З міського бюджету наразі виділили три.

Сюди включено облаштування вхідної зони від вулиці Бандери. Це тротуар, зелена зона, парковка, скейт-парк, головна алея, яка тягнеться до кінця парку, і всі складові, які є на цій території: вуличне освітлення, малі архітектурні форми, озеленення тощо», – прокоментувала архітекторка «Молодіжного парку» Олена Джула-Райфшнайдер.

Розпочнуть зі скейт-парку та пішохідних доріжок з боку вулиці Бандери. При умові подальшого фінансування, переключаться на освітлення та прокладення головної алеї.

Згідно з проектом у Молодіжному парку мають побудувати дитячий та спортивний майданчики, перенести та оновити волейбольне поле, облаштувати зони для проведення малих та масових фестивалів і концертів. Також мають облаштувати оглядовий майданчик.

 

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)