Валерій Давиденко попав в десятку заможних нардепів за версією AgroPortal.ua

Верховна Рада VIII скликання завершила свою законодавчу роботу. AgroPortal.ua вирішив порахувати, скільки коштів залишилося у депутатів на рахунках.

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин вважався найбільшим за чисельністю, багато хто прийшов з аграрного бізнесу.

Валерій Давиденко ( ліворуч)

Крім того, це перший парламент, який зобов’язали подавати свої декларації і перераховувати фінансові та матеріальні цінності. У продовження матеріалу «Гроші під куполом Верховної Ради» підраховуємо, скільки заробили або втратили коштів народні обранці за 3 роки.

Основа підрахунку – загальна сума доходів, включаючи дивіденди, банківські рахунки, цінні папери та корпоративні права за станом на 2019 рік. Також перевели іноземну валюту по актуальному курсу НБУ.

Почесне шосте місце в десятці займає  уродженець  Носівки, що на Чернігівщині, відтепер кандидат в народні депутати по 208 виборчому округу Валерій Давиденко. Він декларує  78 709 022 грн.

У Валерія Давиденка більшість коштів знаходиться на банківських рахунках. У нардепа 23 об’єкти нерухомості: офіси, паркомісце, квартири і земельні ділянки. Також задекларовано годинник і мисливські рушниці. Варто відзначити, що багато корпоративних прав та іншого нажитого задекларовано на матір нардепа, в т.ч. і активи в агропідприємствах.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)