Турецький підрядник здасть дорогу М-12 до Дня Незалежності

Турецький підрядник «Onur» будує ділянку дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. У компанії розповіли про те, що  роботи будуть завершені до Дня Незалежності України. Про це інформують у пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації.

Напередодні голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій проінспектував процес будівництва  та зустрівся з представниками турецької компанії «Onur Group Ukraine». Наразі роботи ведуться відповідно до плану, за яким оновлення шляху завершиться у лютому 2021 року.

«Попри погодні негаразди, через які довелось пізніше розпочати ремонтні роботи, у підрядника не виникає проблем вкластись у строки. Компанія Onur висловлює оптимістичні прогнози стосовно того, що оновленою трасою можна буде проїхатись уже до Дня Незалежності України», – йдеться у повідомленні пресслужби Хмельницької ОДА.

За словами керівника проєкту Анта Евіна, компанія підрядник вже провела підготовку до встелення нового асфальтного покриття.

«Наприкінці 2020 року компанією Onur на ділянці км 293 – км 295 було влаштовано на рівні середнього вирівнюючого шару правий проїзд, з боку лівого проїзду здійснено фрезерування покриття та виконуються роботи з влаштування основи дорожнього одягу сухою щебенево-піщаною сумішшю», – повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Першочерговим завданням проєкту було оновлення мосту через річку Південний Буг в селі Голосків. Там уже розпочали демонтувати бетонні конструкції.

«Також підготовчі роботи до реконструкції ведуться на іншому мосту – через річку Вовк у селищі Летичів. Паралельно триває підготовка до капітального ремонту ділянки шляху з боку Вінницької області», – зазначають у Хмельницькій ОДА.

 

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)