У Чернігові на Десні потонув підліток, купався у необстеженому місці

25 червня близько 14 години у Десні поблизу пляжу «Золотий берег» потонув 15-річний хлопець.

Цю інформацію із посиланням на начальника відділу надзвичайних ситуацій міськради Григорія Годуна повідомляє UA: Чернігів.

За його словами, загиблий хлопець родом із Сосницького району. Навчався у Чернігові. Він разом із компанією друзів купався у Десні за межами пляжу «Золотий берег», там, де немає офіційної пляжної зони, біля бань. Хлопця витягли на берег та намагалися здійснювати реанімаційні дії, розповідають очевидці. Викликали також “Швидку”. Але запізно.

Фото – Поліна Могинська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сумна статистика на воді: у початку року в Чернігівській області на водоймах потонули 46 людей, з них 6 дітей. З початку купального сезону – 25, з них 5 дітей. У Чернігові – 12.

Чиновники також роблять висновки із ситуації. Як повідомляють у прес-службі Чернігівської міської ради, на пляжі буде гучномовець, через який відпочивальникам нагадуватимуть про правила безпеки на воді. КП «Паркування та ринок» займатиметься цим. Це також допоможе у випадках, коли потрібно терміново викликати рятувальників у якусь конкретну частину пляжу.

Найчастіше причина трагічних випадків – купання у необстежених місцях, або коли батьки лишають дітей біля води без догляду, а також нехтування елементарними правилами безпеки.

Що стосується міського пляжу «Золотий берег», то адміністрація нагадує: пляж офіційно працює з 10 ранку до 19 вечора. У цей час тут чергують четверо рятувальників: 2 на березі, 2 на човні. Вирішено, що рятувальникам заборонять відволікатись на інші завдання у час роботи пляжу. Крім того виділять додаткові кошти на пальне.

Поліції учасники комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендували звертати увагу на людей, які споживають алкоголь на пляжі.

Також планується, що водолази обстежать дно в одній з найбільш небезпечних ділянок Десни в межах міста і укладуть карту дна. На це будуть виділені окремі кошти.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *