Названо ТОП-3 областей, де фермерам не цікаві дотації. Серед них і Чернігівщина

Названо ТОП-3 областей, де фермерам не цікаві дотації.

Компенсація за напрямом «здешевлення кредитів» у розмірі 18,6 млн грн перераховано 868 фермерським господарствам в період з грудня 2018 року по квітень 2019 р.

Про це йшлося під час skype-конференції про стан реалізації програми «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», йдеться в повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства України.

У липні планується виплата коштів на суму 62,9 млн грн 1307 фермерським господарствам (ФГ) за наступними напрямками: часткова компенсація техніки і обладнання - 46,1 млн грн, 864 одержувачі; субсидія на 1 га новостворених ФГ - 2,4 млн грн, 41 одержувач; субсидія на 1 га для ФГ, крім нових - 10,5 млн грн, 345 одержувачів, здешевлення кредитів - 3,7 млн ​​грн, 41 одержувач; компенсація дорадчих послуг - 142 тис. грн, 16 одержувачів.

Також за попередніми реєстрів, які надходять від уповноважених банків та Укрдержфонду, за червень 1337 фермерським господарствам планується виплата коштів на суму 45 млн грн.

«Найбільше заявок на отримання державної підтримки надійшло з Волинської області - 250, з яких 28 - від молодих фермерів до 35 років. Найменша кількість заявок надійшло від Дніпропетровської (4), Чернігівської (5) і Київської (12) областей, представникам яких на зустрічі було доручено посилити інформування фермерів про держпідтримку », - йдеться в повідомленні Мінагропроду.

За бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам», яка реалізується через Укрдержфондом, то рішенням комісії з питань надання фінансової підтримки затверджені заявки 136 фермерських господарств, яким будуть перераховані 46,7 млн ​​грн компенсації. 


Фото - Українські реферати

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)