Україна може опинитися у вкрай складних умовах через ускладнення геополітичної ситуації в світі, – Костиря

Доктор політичних наук, професор Інна Костиря вважає, що слід дуже серйозно ставитися до слів Президента США Джо Байдена, сказаними в інтерв’ю відомому журналісту щодо президента Росії. Такими словами, на її думку, просто так не кидаються і вони не є звичайною обмовкою. Адже Президент США має дуже великий досвід політичної діяльності, в тому числі й на міжнародному рівні.

Звісно, каже Інна Костиря, це створює дуже непросту геополітичну ситуацію у світі (обмін гострими заявами між президентами США та Росії – ред..), й Україні, яка й так в доволі складному турбулентному становищі, може бути дуже непросто.

“Нам слід дуже уважно спостерігати, що відбуватиметься між двома великими державами, які є серйозними геополітичними гравцями на світовій арені.  Ситуація є вкрай складною, і в будь-який момент може розвинутись не на користь України. Росія відкликала свого посла із США для консультацій, а сьогодні Білий дім дав зрозуміти, що Росія понесе відповідальність за свої дії, в тому числі за втручання у вибори в США в 2020 році”, – зазначила Інна Костиря.

Україна переживає агресію з боку Росії на Донбасі. При цьому, зазначає вона, всі українські громадяни сподіваються на мир, хоча й розуміють, що політично досягнути цього зараз практично неможливо. Інна Костиря зазначила, що вона вкрай стривожена тою ситуацію, яка відбувається на окупованих територіях Донбасу, адже люди там все більше віддаляються від України. В той же час наша влада бездіє, подібно до того, як багато років українська влада не займалася Кримом до його окупації Росією.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *