У Зеленського відповіли на нові пропозиції Кремля щодо Донбасу

Єрмак: Україна не погодиться на нові пропозиції Кремля щодо Донбасу

Україна не погодитися на недавні пропозиції заступника голови адміністрації президента Росії Дмитра Козака, який пропонував змінити порядок проведення засідань «нормандської четвірки» і звинувачував Україну у відмові дотримуватися перемирʼя.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на листа голови Офісу президента Андрія Єрмака до «нормандських радників» у відповідь на лист Козака.

У листі Єрмак вказав, що українська сторона ознайомилася з листом Козака від 19 березня і здивована «інтерпретацією результатів останньої відеоконференції [відбулася 18 березня] політичних радників лідерів країн «нормандського формату».

«Попри доволі напружений характер дискусій і відсутність спільного бачення з більшості питань, що були предметом нашого обговорення, хочу нагадати, що саме українська сторона негайно після завершення відеоконференції ініціювала скликання позачергового раунду консультацій у форматі Робочої підгрупи з безпекових питань ТКГ, щоб отримати конкретні підтвердження готовності сторін щодо забезпечення режиму припинення вогню», — сказано в листі Єрмака.

Він заявив, що відмова РФ від консультацій підгрупи свідчить про її незацікавленість у додаткових заходах щодо посилення режиму припинення вогню. Єрмак зазначив, що суворе дотримання режиму є запорукою виконання всіх важливих домовленостей.

«Ми занепокоєні продемонстрованим російською стороною підходом до цих важливих питань, так само як і маніпулятивним характером запропонованих паном Козаком висновків. Відповідно, за жодних умов не можемо погодитися з пропозиціями [Козака]», — написав Єрмак.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)