У «Голосі» вперше відреагували на заяви про виключення декого з нардепів. Там закликали не порушувати «партійну дисципліну»

У партії «Голос» вперше відреагували на заяви деяких своїх нардепів про те, що їх планують виключити з політичної сили за неправильне голосування.

Про це повідомляється у Facebook партії.

«Нещодавня ситуація у фракції Верховної Ради — прецедент порушення партійної і фракційної дисципліни. Питання погодження конституційної процедури щодо питань повноважень Президента України є фундаментальним питанням політики і не може залишатися без уваги. Політична рада не могла не відреагувати на ситуацію, що склалася в залі ВРУ 16 березня 2021 року і засудила спільне голосування частини фракції «Голосу» у Верховній Раді разом з представниками більшості від «Слуг Народу» та олігархічних груп», — повідомили у політичній силі.

Там також зазначили, що доручили контрольно-ревізійній комісії партії надати оцінку відповідним діям нардепів. Але заперечили, що їх вирішили виключити з партії.

«Ми звертаємося до кожного партійця та прихильника партії та запевняємо: ми вірні нашим принципам та цінностям, з якими прийшли в політику. Ми сподіваємось, що керівництво і депутати фракції у Верховній Раді зроблять висновки з цього інциденту та в подальшому залишатимуться вірними партійній ідеології та фракційній дисципліні», — пояснили у «Голосі».

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)