Переговори щодо Донбасу: до Зеленського звернулися лідери бойовиків

Сепаратисти нібито готові до дебатів з українським лідером, а звернення до Путіна чомусь назвали “запрошенням третіх країн”.

Глави так званих “Л/ДНР” Денис Пушилін і Володимир Пасічник запросили українського президента на переговори на Донбасі. Про це повідомляє MK.ru

Лідери бойовиків пропонують зустрітися з Володимиром Зеленським на лінії зіткнення на сході України.

Зокрема окупант Пасічник заявив, що готовий зустрітися в будь-якій точці зіткнення, хоч біля Щастя, Станиці-Луганської або Золотого.

Денис Пушилін, який очолює, “ДНР” опублікував відеозвернення, в якому також закликав президента України зустрітися на Донбасі. Бойовик закликає Зеленського запрошувати не “лідерів третіх країн”, а краще туди податися самому для розмови з “лідерами” ОРДЛО.

Лідери бойовиків також заявили, що вони готові провести зустріч у форматі публічних онлайн-дебатів.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в своєму відеозверненні запросив Путіна на переговори. Місцем можливої зустрічі Зеленський назвав будь-яку точку українського Донбасу.

У відповідь на запрошення, Путін заявив, що готовий вести переговори в Москві в будь-який час. А з приводу Донбасу, українському лідеру варто говорити з бойовиками “ЛДНР”.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)