Зеленський з дружиною на Великдень поїхав в Карпати, — ЗМІ (фото)

Президент побував у Верховині, сходив в музеї і отримав в подарунок трембіту.

Президент Володимир Зеленський з першою леді Оленою Зеленської поїхали на великодні свята в Карпати. Про це повідомляє місцеве видання “Йо, Верховина”.

Повідомляється, що президент разом з дружиною побували на екскурсії в будинку-музеї “Тіні забутих предків” де проживав і творив режисер Сергій Параджанов.

Крім того, подружжя Зеленських прийшло в музей “Гуцульської магії”, а власник музею Микола подарував Зеленському символ гуцулів — музичний інструмент трембіту.

У неділю, 2 травня, православні християни відзначають одне з найголовніших і масштабних свят — світлу Пасху. З цим днем пов’язано чимало традицій і обрядів. Фокус розповів, чого категорично не можна робити в цей день, а що — потрібно обов’язково.

Вранці 2 травня Благодатний вогонь доставили в Свято-Михайлівський Золотоверхий собор Православної церкви України (ПЦУ). Зі святом привітали українців політики і керівники країни. Президент Володимир Зеленський у відеозверненні привітав українців з Великоднем. “Це велике свято символізує перемогу життя над смертю, а ми з вами живемо в такий час, коли заради цієї перемоги ми відзначаємо Великдень вдома”, — сказав він.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)