На Хмельниччині з’явився туристично-інформаційний центр

Фото з сайту Є

Туристично-інформаційний центр (ТІЦ) встановлюють на Бакоті у Староушицькій громаді. Про це повідомляють на сайті Є. Там туристам надаватимуть інформацію про варіанти ночівлі, відпочинку, місцеві принади, екскурсії. Крім того, у центрі можна буде купити послуги і товари від виробників громади та зупинитися на деякий час між мандрівками.

Як розповідає голова Староушицької громади Анатолій Тимчук,  ТІЦ створюють спільними силами місцевих підприємців, громади та Національного природного парку «Подільські товтри».

Фото з сайту Є

Ініціатор відкриття центру Андрій Вітер розповідає, що родзинкою цього місця стане проведення концертів, виставок та вечірок, а також дегустації продукції локальних виробників,

«На додаток, можна буде придбати їхню продукцію, продегустувати й навіть домовитися, щоб відвідати виробництво», – додає автор ідеї.

Фото з сайту Є

Наразі центр працює у тестовому режимі, а офіційно відкринять свої двері для туристів 20 травня. Під час туристичного сезону тут прийматимуть відвідувачів  без вихідних із 10 ранку до 22 вечора.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)