Лукашенко погодився провести дострокові вибори, якщо вдасться залучити США (відео)

Білоруський політик закликав провести дострокове голосування одночасно із США, а також нагадав про “бюлетені з підписами за Трампа, що викидаються в урни”.

У Білорусі можуть провести дострокові президентські вибори за тієї умови, що паралельно такі вибори відбудуться в США. Як повідомляє БелТА, про це в п’ятницю, 7 травня, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

“Я за. Публічно про це говорю. Я за вибори, яких вони вимагають. Я переживу все, переступлю через те, що ми незалежні, суверенні. Я готовий. Паралельно з американцями. Американці нехай призначають дострокові вибори, і ми в цей же день призначимо в Білорусі вибори”, — сказав Лукашенко.

Заяві білоруського політика передувало засідання голів зовнішньополітичних відомств країн G7 (Великобританія, Німеччина, Італія, Канада, Франція, Японія і США, — Фокус). Після зустрічі міністри закордонних справ закликали білоруське керівництво провести нові вибори під міжнародним наглядом.

Спілкуючись з журналістами в п’ятницю, Лукашенко нагадав про особливості виборчої кампанії на виборах президента США. За його словами, люди “бюлетені з підписами за Дональда Трампа викидали в урни”.

“Вони витерли ноги об чинного Президента. Вони досі йому в цьому Twitter не дають слова сказати. Вони тоді його заблокували. Який же доступ до засобів масової інформації?”, — обурився політик.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)