Українська модельєрка Ксенія Атанова про секрети успіху і вітчизняний бізнес

Сьогодні DASTI – це відомий бренд зі своїм авторським стилем … У пошитті використовуються фірмові принти, які роблять одяг по-справжньому унікальним. Два роки тому, в 2017 році DASTI запустила продаж виробів на американському сайті Amazon, а також збільшила кількість онлайн-покупців в Європі.

Але так, звичайно, було не завжди … Ксенії Атановій, засновниці бренду, було не просто наважитися і перейти від «домашнього» індивідуального пошиття на замовлення, до створення виробництва:

Крок від хобі до бізнесу – він більше ментальний і на нього зважитися складно, – згадує Ксенія. – Найчастіше через страх перед невідомістю. Мені допомогла моя подруга, прийшовши до мене на каву додому вона сказала: “Скільки можна тобі вже завалювати свій будинок лекалами, всюди розкиданими тканинами і своїми кресленнями?”. Тільки в той момент я зрозуміла, що моє хобі вийшло за рамки і повинно мати свій окремий «будинок». З цією думкою був відкритий перший шоурум в моїй квартирі, яка на той момент стояла порожньою. Там був мій творчий простір, який допоміг зміцнитися моїй ідеї про щось велике розвиватися для подальшої реалізації.

Днем народження бренду Ксенія вважає 30 січня 2015 року – коли був відкритий перший шоурум. Там була представлена ​​колекція одягу в стилі Family look для мами та для тата з дитиною.

Однаковий стиль одягу завжди чіпляє погляд перехожих, і метою було виділити з натовпу сімейну пару, яка має прекрасний період свого життя – Батьківство. – пояснює фундаторка.

До речі, діти зіграли не останню роль не тільки в творчості Ксенії, але у в фірмовому стилі компанії:

На момент народження компанії я була в декретній відпустці. Моїм дітям було 1 і 3 роки. Все моє життя крутилося тільки навколо них, молоді мами добре це знають, що в перші роки їхнього життя – твої діти стають для тебе Всім … Я не була винятком. Тому назва бренду – це перші літери імен моїх дітей.

Щодо символу бренду – окулярів, то ми довго шукали естетично гармонійний, максимально простий, без великого смислового навантаження символ, при цьому легкий на розуміння об’єкт, який зміг би показати, що “увагу до деталей” – це головний принцип компанії.

А потім був перший рік проб і помилок … Найскладніший рік коли починаєш свою справу:

У перший рік рухалися за натхненням. У нас було багато ідей, які ми втілювали в життя, далі давали вироби покупцеві і дивилися: що подобається, а що не подобається. З ростом компанії, звичайно, такий підхід не можна використовувати … Згодом, все налагодили: будували плани продажів, плани виробництв, виробляли спільну стратегію на рік і по кроках з кожним напрямком опрацьовували підхід, оцінювали результати, аналізували періоди і на підставі результатів вносили коригування.

У моїй команді є люди, які роблять “все по книжці” і є ті, що покладається лише на інтуїцію. Правда завжди чітко посередині.

Звичайно, якби я починала зараз, маючи цей досвід – не втрачала б стільки часу на розкачку.

Якщо завойовувати ринок, то його потрібно брати відразу і весь, не боятися брати кредити і впевнено бігти вперед.

Я довго сумнівалася в собі, в своїх здібностях, хоча завжди знала, що я настільки вперта, що я все одно свого доб’юся, але природний страх брав вгору, я боялася фінансової відповідальності найбільше. Але це лише міркування для тих, хто починає все з чистого аркуша і в перший раз. Думаю, що, якби зараз починати новий шлях з урахуванням досвіду, я б діяла також логічно, може з ледь великим прискоренням.

– Де Ви брали перші гроші? Чи готовий сьогодні малий бізнес брати кредити?

Перші гроші були з сімейного бюджету. І ще кілька років вони були з власного гаманця. Це не зовсім правильний підхід. Якщо в компанії є планування і прогнозування, то кредити допоможуть триматися “на плаву” в ті часі, коли виникають потреби для цього. Моя компанія брала кредити з другого року існування.

Якби ми не брали кредити – компанії б не було або вона була б на тому ж рівні, в житловий 80-метровій квартирі, з мінімальним асортиментом.

Якщо мета – вибудувати хобі, то цілком можна обійтися без фінансування. Якщо мета – побудувати бізнес зі світовим ім’ям, то без запозичених коштів не буде зростання. Я знаю тільки один варіант “де можна взяти фінанси для розширення своєї справи” – це фінансові установи.

Ксенія Атанова

– Наскільки змінилася продукція зараз, на відміну від тієї з якою починали?

Ми змінюємо щось щороку. Ми пройшли шлях від повного фіаско до впевнено-хорошої якості. Початковою метою було використовувати тільки українські матеріали. На жаль, ця пелена швидко пішла з очей, тому що в Україні немає ні тканин, ні фурнітури, на превеликий жаль наша легка промисловість не існує. Але ми з останніх сил намагалися підтримати НАШЕ. І в 2017 році закупили 3000 блискавок харківського виробництва. Після того, як ми пошили всі парки і вже відвантажили по всіх магазинах, нам почали сипатися скарги одна за одною, як сніжний ком, що блискавки ламаються. Вони ламалися не на кожній п’ятій або десятої парку, вони ламалися на кожній парку, без винятків. Це було повне фіаско! Ми екстрено повертали все поставки, з усіх мереж в період піку продажів, в самий розпал сезону. По суті, нам потрібно було всі 3000 парок заново перешити. Це був найважчий рік. Найважчий і емоційно і фізично. У цеху швачки працювали без вихідних по 12 годин. Незважаючи на те, що ми були розчавлені негативними відгуками на всіх соціальних мережах, ми пройшли це. Зробили правильні висновки. Тепер всю фурнітуру ми замовляємо тільки в Китаї. У компаній з десятирічними дослідами, з гарантією виробів, матеріалів.

Ті самі куртки-парки

Ми тестуємо всю фурнітуру найстрашнішими способами і тільки після цього приймаємо її в роботу.
На жаль, уникнути неякісних продуктів зовсім не вийде. Буває, що постачальник роками робить відмінні кнопки, а потім йому прийшов не той сплав і начебто і кнопки він робить за тим же “рецептом”, а кнопка вже не та.

Так само, ми щороку опитуємо наших покупців і збираємо зворотний зв’язок: що подобається, що не подобається, що було незручним і з кожним пунктом працюємо. Влітку ми проводимо виїзну сесію, весь колектив виїжджає далеко від будинку, від офісу, ми закриваємося в конференц-залі і проговорюємо кожну деталь. Для нас важливо, щоб наш кінцевий покупець був повністю щасливий з нашим продуктом.

– Хто були вашими першими покупцями?

Першими покупцями були в основному друзі, знайомі, друзям знайомих. Тому з кожного продажу були яскраві враження, як наші перші джинси були на Ейфелевій вежі, або наша перша парка “гуляла” в Канаді, туфлі в США на церемонії вручення в одній з найбільших фармацевтичних корпорацій.

Я до сих пір хвилююся, як дитина, коли бачу друзів у свій одяг. Це завжди хвилююче і емоційно яскраво.
Ну і найяскравіші враження від покупки були від незнайомих людей – коли нашу одну з найперших парок придбала фешн-блогер Яна Гузей, ми тоді навіть не знали – що фешн-блогери є такими жорсткими лідерами думок. І вона зробила кілька постів в нашій парці в своєму Інстаграм. Наш акаунт, сайт і телефон в найближчий місяць просто розривалися. Ми отримали замовлення на півроку вперед. Це був неймовірний успіх для нас. Але ми не упивалися успіхом, не розливали шампанське, ми просто схилили голови і працювали всі, не покладаючи рук, намагаючись для кожного клієнта виконати замовлення раніше терміну.

Парки від DASTI – особлива гордість бренду, на розробку яких пішло близько 4 місяців експериментів для отримання легендарної вовняний підкладки.

Ми використовуємо вовняний підклад в наших парках, ми запатентували його. Це робить наші речі унікальними. Зістрижена вовна овець після зимового періоду має особливі якості, вона пориста, має непідробну структуру, що власне і гріє самих овець взимку. Після зими овець готують до літнього сезону і їх стрижуть дуже коротко, щоб вони не загинули від перегріву. Саме цю шерсть ми і використовуємо в своїх виробах. Вона не тільки тримає добре тепло при своїй легкій питомій вазі, але має ряд оздоровчих властивостей, знімає втому, очищає енергетику людини. Це як позитивний додатковий ефект, який люди відчувають, але не пов’язують його безпосередньо з нашими парками.

– Ви сказали, що після кількох фото блогера в Інстаграм – у вас замовлень було на півроку вперед. Які інструменти просування найбільш ефективні?

Сьогодні – це світ мінливих технологій, трендів зі швидкістю світла. Тут немає ніякого рецепта щастя. Те, що працювало вчора, вже може абсолютно не працювати завтра. Ми виходимо з іншого – треба пробувати! Це наш девіз! Якщо є можливість випробувати новий канал продажів або нові технологій – ми завжди пробуємо. Одне у нас не працює точно, ми не вміємо і не можемо, і не хочемо розвивати рітейл. Наша команда вважає за краще витрачати ці сили і зусилля для продажів онлайн. Онлайн продаж – це двигун будь-якого бізнесу.

– Як ви вважаєте, малому і середньому бізнесу потрібно вкладатися в побудову бренду компанії?

Так, так і ще раз так. Бренд – це як аромат. Ти пішов, він залишився. Це невидима нитка, яка з’єднує всі ваші праці і залишає враження після себе. Це та дрібниця, яка є часткою емоційної складової, але дуже значуща дрібниця…

Через 5 років ми хочемо бути впізнаваними в усьому світі, бути присутнім на всіх ринках розвинених країн – як ви бачите це можливим без сильного впізнаваного бренду?

– Як змінилося ваше життя після відкриття власного виробництва? Наскільки змінилися ваші пріоритети?

Раніше у мене було хобі. Мої тканини, лекала були розкидані по будинку в художньому безладі. У мене не було часу, тому що я завжди хотіла “дошити”, “закінчити” щось важливе. Тепер у мене є робота. Тканини і лекала, як і раніше, розкидані по будинку і у мене, як і раніше, немає часу. Але тепер є відповідальність перед людьми, які працюють в моїй компанії, за їхній розвиток, за їхні сім’ї. Моя команда – моя друга сім’я. Я шалено пишаюся тим, чого ми разом досягли за цей час!

На рукаві – логотип з символом-окулярами

У мене немає постулатів на тему “життєвих принципів”. Але я керуюся тим, що наші цінності визначають особистість. Для мене найцінніше – це моя сім’я. Це мій чоловік, мої діти, куми, мої батьки, батьки мого чоловіка, сестри, брати, тітки, дядько – у нас велика сім’я. Ми всі живемо на різних континентах, в різних країнах. Але ми завжди на зв’язку. У нас є група в вайбері і коли справа доходить до привітань з якимись святами, в цій групі поздоровлень більше, ніж в соціальних мережах. Всі надсилають свої фото, пишуть про справи, жарти, примовки, анекдоти, смішні відео себе і близьких- завжди є привід підняти настрій комусь. Це як сімейна соцмережа. Нас багато, ми єдині і це наша сила! Ну і по-друге, це життя. Цінувати те, що є, що дало мені моє життя – те що зараз і тут!

Матеріал та фото – Brandstory.com.ua

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)