У Києві виготовляють мультисенсорну маску, яка дасть змогу…понюхати зомбі

Стартап, до розробки якого причетні й українські девелопери, став світовою сенсацією – мультисенсорна маска для віртуальної реальності зуміла зібрати на одразу двох краудфандінгових платформах понад 280 тисяч доларів США (приблизно порівну на Kickstarter та Indiegogo) для подальшого виробництва свого продукту.

Про що саме мова? Компанія Feelreal пропонує геймерам можливість «відчути цифровий світ» за допомогою своєї мультисенсорної маски для VR-ігор.

Пристрій буде розташовуватися під шоломами віртуальної реальності, закриваючи рот і ніс користувача. А потім може створювати запахи, на зразок туману, холодного або теплого вітру, застосовувати вібрації і навіть «наносити удари». Окрім цього, користувачі зможуть відчути вологу, на зразок відчуття дощу на обличчі, або температуру як спеку у пустелі. Новинку вже встигли охрестити найбільш очікуваною у геймерському світі, вважається, що вона дасть змогу пізнати захоплюючий ігровий досвід.

Варто зазначити, що для масок будуть доступні різні набори ароматів (усього 255 доступних комбінацій),

Найбільш цікавим з яких видається Skyrim VR за 50 доларів. Завдяки йому можна буде відчути запах диких трав, лісу, моху, пачулі, електрики, дров, барбекю, драконів, гір і печива. Згодом стануть доступні запахи: дитячого волосся, комори, брусничного пирога, цирку, пістолетного мастила, лікарських препаратів, цвілі, залізниці, риби, копченої та в’яленої риби і навіть зомбі тощо.

Окрім цього, маска також стане в нагоді тим, хто полюбляє медитувати, або займатися ароматерапією, пишуть розробники.

Мультисенсорна маска є сумісною з багатьма популярними світовими ігровими платформами – Samsung Gear VR, Oculus Go, HTC Vive, PlayStation VR.

Фото – http://mmo13.ru

І найголовніше – хоч головний офіс компанії і розташований у Брукліні в США, проте маску виготовляють у Києві. Саме у столиці України знаходиться дослідницький підрозділ, який розробляв прототип і готував його до впровадження у виробництво.

Протягом декількох років ми дуже ретельно працювали над підготовкою цього продукту для Kickstarter і подальшого повномасштабного виробництва, – говорить Гері Мостовий, генеральний директор Feelreal виданню ММО13. – Щоб зробити Feelreal реальністю, ми пройшли безліч випробувань та ітерацій. Тепер ми відчуваємо величезну гордість за те, що нарешті отримали можливість порушити кордони і внести нові зміни в нашу улюблену середу. Ми зосереджені і сповнені рішучості зробити кожну дрібницю правильно. 

Фото – http://mmo13.ru

Коштує таке задоволення від 200 доларів США.

 

Головний парфумер проекту – екс-режисер каналу СТБ та знаний фахівець ароматів – Богдан Зубченко.

Богдан Зубченко. Фото з власної фейсбук-сторінки

Єдиний в Україні автор вітчизняних парфумів класу еліт, презентованих в Італії. Сам він на своїй сторінці у фейсбуці зізнається, що на створення нових ароматичних композицій його надихають пахощі міст та пора цвітіння у Києві, Тель-Авіві, Ніцці та Гамбурзі.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)