Рейтинг “За Майбутнє” підріс за рахунок електорату “слуг” – політолог

Через відтік виборців “Слуги народу” до інших політичних сил. Зокрема, великі шанси потрапити до парламенту мають партії “За Майбутнє”, “Українська Стратегія Гройсмана”, “Сила і Честь” та політсила Олега Ляшка мають шанси потрапити до наступного парламенту. Причиною росту їх рейтингу стало перетікання виборців від “Слуги народу”.

Про це, коментуючи соцопитування “Групи Рейтинг”, на своїй сторінці у Facebook написав політолог Кирило Сазонов.

“Опитування Рейтингу цікаве з урахуванням того, що вони проводили таке саме дослідження місяць тому. Можна простежити динаміку. Бачимо, що впав рейтинг “Слуг народу” та зріс “ОПЗЖ”, вони майже зрівнялися. Це свідчить про те, що частина виборців “СН” почала дивитися в бік інших політичних сил. Вже мають великі шанси потрапити до парламенту партії “За Майбутнє”, “Українська Стратегія Гройсмана”, “Сила і Честь” та Радикальна партія Олега Ляшка. Зараз вони набирають в межах 4-5%”, – написав політолог.

За його словами, до парламентських виборів менші партії можуть збільшити рейтинги удвічі.

“При правильній роботі, до виборів у них є можливості та час збільшити цей відсоток як мінімум вдвічі. Зокрема, партія “За Майбутнє”, яка єдина серед них вже має депутатську групу у Верховній Раді. Крім того, що вони регулярно працюють у парламенті та виступають з трибуни, у них є підтримка в регіонах. За результатами виборів у жовтні “За Майбутнє” отримала у місцевих радах більше 4 тис. депутатів, в тому числі міських голів великих обласних центрів. Члени політсили працюють, спілкуються з людьми, приймають рішення. Наприклад, ситуація з мораторієм на підвищення тарифів. Тоді за ініціативи “ЗМ” після нового року зібралися позачергові сесії місцевих рад у більшості областях України. Не дивно, що вже в лютому вони мають парламентський рейтинг на рівні 4-5%”, – резюмував політолог.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)