У Верховній Раді запрацює сенсорна кнопка та додаткове відеоспостереження

У парламенті почне працювати сенсорна кнопка. Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков на своїй сторінці у Facebook. У такий спосіб у стінах парламенту будуть боротися із “кнопкодавством”. 

Механізм запустять в роботу завтра, 2 березня. Відповідне тестування відбулося минулого тижня. Сенсорна кнопка вбудована в систему “Рада-3”, яка була встановлена ще у 2003 році. Востаннє її використовували 13 років тому. Інститут-розробник перевірив програму та дав офіційний дозвіл на її використання. 

Втім, за словами Дмитра Разумкова, термін експлуатації системи добігає завершення, тож її доведеться скоро змінювати. Це вимагає фінансування, тож поки ситуація не критична, будуть послуговуватися наявним ресурсом. 

“Переконаний, що запровадження сенсорної кнопки допоможе нам остаточно позбутися неперсонального голосування!”, – написав Дмитро Разумков на своїй сторінці. 

Також голова Верховної Ради додав, що цього тижня будуть встановлені додаткові камери відеоспостереження в сесійній залі. Ці заходи, спрямовані на боротьбу із неперсональним голосуванням, він обговорював з депутатами.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)