Фальсифікація виборів у 87-му окрузі негативно вплине на рейтинг партії влади, – політолог

Спроби провладної партії вплинути на результати виборів до ВР у 87-му окрузі на користь свого кандидата негативно вплинуть на її рейтинги.

Про це заявила політолог Олександра Решмеділова у коментарі до статті “Чому досі не порахували голоси виборців на Прикарпатті?”.

“Слуга народу” явно втрачає електорат, їм уже не так вірять, як раніше. Якщо вони почнуть “ламати” ситуацію таким чином, це тільки прискорить падіння рейтингу. Це вже виглядає, як невпевненість, вони зубами чіпляються за владу і заради неї готові багато на що.

Насторожують та викликають подив і заяви Вірастюка та Корнієнка, що вони захищатимуть результат.

Від кого захищатимуть? Завжди фальсифікаціями займалася більше влада, тому що у неї є для цього адмінресурс, правоохоронні органи та інші способи тиску на членів комісій”, – зазначила Олександра Решмеділова.

Як йдеться в статті, за дві доби окружна комісія опрацювала лише 65% протоколів.

За словами членів дільничних комісій, підрахунок затримується через те, що ОВК приймає тільки ті протоколи, де перемагає Вірастюк або Кошулинський, всі інші відправляють на уточнення та перевірку.

За даними ОВК, поки з невеликим відривом від Руслана Кошулинського від “Свободи” та Олександра Шевченка від “ЗА МАЙБУТНЄ” лідирує кандидат від “Слуги народу” Василь Вірастюк. Хоча за екзит-полом Соціологічної групи “Рейтинг”, який проводився в день виборів, перемогу здобув Шевченко, йдеться в статті.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)