Саакашвілі на кубиках показав, як крадуть бюджет в Україні (відео)

Політик стверджує, що система в Україні не змінюється. Замість цього, “зручних” людей, нібито, переводять з одного місця на інше.

Голова виконкому Нацради реформ України Міхеіл Саакашвілі приніс у студію “Ток-шоу №1 Василя Голованова” дитячі кубики, з допомогою яких намагався показати, як крадуть гроші українців бюрократія і корупція.

Політик вибудував на столі дві пірамідки із синіх і червоних кубиків, що позначають доходи державного й тіньового бюджетів України. Біля пірамідок із кубиків Саакашвілі склав слова “крадуть бюджет”.

На його думку, система в Україні не змінюється, натомість в країні переводять з одного місця на інше “зручних” людей.

“Це виглядає погано. Не змінюючи систему, просто називаючи гучні прізвища… Це схоже на кампанійщину”, — вважає Саакашвілі.

Також політик стверджує, що з такою сильною бюрократією, як в Україні, він не стикався ніде в світі.

“Я і моя команда працювали на реформах у багатьох країнах — в Албанії, Америці, Середній Азії, Африці. У жодній країні світу я не бачив такої розбещеної, цинічної, до мозку кісток огидної бюрократії, яка є в Україні. Чому ви дозволяєте себе їм усім мати?” — поставив риторичне запитання політик.

На його думку, українці, замість того, щоб принижуватися під час спроб отримати різноманітні довідки, повинні “знести цю систему”.

Промовляючи ці слова, політик скинув зі столу частину кубиків.

Відео з 05:25:

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)