Де в Бердянську встановили нову веб-камеру з видом на маяк (відео)

На популярному азовському курорті запустили веб-камеру з гарним панорамним видом на міські райони на тлі моря і на одну з місцевих пам’яток – Верхній Бердянський маяк. Її встановили в мікрорайоні АЗМОЛ, на одній із найвищих точок в місті, завдяки чому вдалося отримати широкий ракурс трансляції, повідомляє Наше Місто із посиланням на Місто Онлайн.

З кожним роком мережа HD-камер в Бердянську розширюється і з’являються нові цікаві точки мовлення. Це дозволяє зробити його ще більш інформаційно відкритим і доступним для всіх любителів відпочинку на Азовському морі і тих, хто тільки планує відвідати курорт. Також, завдяки онлайн трансляціям з веб-камер, кожен бажаючий в будь-який зручний час і практично з будь-якого місця має можливість переглядати красиві міські локації, популярні місця відпочинку і милуватися мальовничими морськими пейзажами.

Тепер таких точок мовлення в Бердянську стало на одну більше. Нова веб-камера транслює вид з висоти на мікрорайон АЗМОЛ і популярний серед відпочивальників мікрорайон Лиски на тлі акваторії Бердянської затоки. У верхній правій частині зображення видно один із символів міста – Верхній маяк, який і зараз виконує своє пряме призначення і вказує шлях човнам до Бердянського морського порту. Його біло-червона вежа гармонійно вписується в загальну картинку, оживляючи і надаючи закінченості пейзажу.

Верхній маяк в Бердянську побудований ще в кінці 70-х років ХVІІІ століття у вигляді 13-метроваой білої вежі. У другій половині минулого століття в 100 метрах від старого було зведено новий Верхній маяк. Його червоно-біла маячная вежа виявилася на 20 м вище старої і була оснащена обладнанням з більшою дальністю освітлення. Сьогодні вона має не тільки навігаційне значення, але і вважається архітектурною та історичною пам’яткою місцевого значення, а старий маяк використовується в якості госпбудівлі дитячого садка.

Також об’єктив  веб-камери охоплює оглядовий майданчик перед маяком і сходи, що ведуть вниз до мікрорайону Лиски. Трохи нижче проглядається хачкар – вірменський пам’ятник, який являє собою кам’яну стелу з різьбленим зображенням хреста. Справа вдалині можна роздивитися три міські дамби, за якими знаходяться пляжі мікрорайону АКЗ.

Нова онлайн веб-камера встановлена ​​незалежним інформаційним проєктом «Кирилівка.Укр» на замовлення сайту «Бердянськ» при технічному сприянні компанії ONetпровідного в місті Інтернет-провайдера. Вона працює в режимі реального часу, в високій якості і підтримує функцію передачі звуку.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)