Кандидат від “Слуги народу” Куницький служив у армії Ізраїлю – кажуть нардепи

Популярний автоблогер Олександр Куницький, який балотується в Раду по мажоритарці від “Слуги народу” у Харкові, проходив службу в армії Ізраїлю. Про це у фейсбуці повідомив нардеп Андрій Денисенко, опублікувавши знімок Куницького з армійським товаришем.

З новин почув, що штаб “Слуги народу” нарешті звернув свою увагу на доведений факт наявності у їхнього кандидата в народні депутати Олександра Куницького подвійного громадянства. Тож хочу полегшити їм пошук та аналіз фактів і додаю ще один важливий доказ – світлину Куницького з його армійським товаришем“, – написав Денисенко.

Нардеп також уточнив, що служити в армії Ізраїлю мають право й обов’язок тільки громадяни цієї країни, повідомляє видання “Обозреватель”.

Нардеп Ігор Мосійчук опублікував ще один знімок, стверджуючи, що на ньому зображений саме Куницький.

Фото зі сторінки Ігоря Моійчука у фейсбуці

Іноді одне фото варте тисячі слів. Варте навіть більше, ніж сухі факти та будь-які документи, які нібито і читають, але ніколи не вчитуються, та не аналізують. На фото: кандидат у народні депутати від партії “Слуга народа” по 169 в/о (Харків) Олександр Куницький в оточені товаришів по службі в ЦАХАЛ (армія оборони Ізраїля)“, – заявив Мосійчук.

Олександр Куницький. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Тему служби в армії кандидат не коментує, у своїх відео він лише звертає увагу користувачів на те, що “проти нього розгорнулася дискредитаційна кампанія”, тому на його підтримку до Харкова вирушив одіозний блогер Олександр Дубінський, який записав пару відео і зауважив, що звернеться до ЦВК з проханням перевірити питання з іноземним паспортом… конкурента Куницького Грановського.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *