Провідні лікарі підтримали чернігівського «Слугу народу» Валерія Зуба

*Позиція.

Кандидату в народні депутати від партії “Слуга народу” Валерію Зубу висловили довіру провідні українські медики. Чернігівський лікар Валерій Зуб обирається по 209-му виборчому округу – Ніжин, Ніжинський, Варвинський, Носівський, Срібнянський та частина Ічнянського районів.

 Медики впевнені, що український парламент нині потребує професіоналів, знавців, таких, як Валерій Зуб.

Василь Князевич. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Верховна Рада потребує професійних людей по усіх напрямках, і, особливо, у галузі охорони здоров’я. Валерій Зуб має досвід управління, він – відомий лікар, він зумів вивести онкодиспансер  на якісно новий рівень роботи. Саме такі, як він, мають увійти до оновленої Ради. Відомо, що Валерій Зуб опікується роботою зі створення центру паліативної допомоги на Чернігівщині. Він вболіває за функціонування відділення виїзної служби, чого сьогодні дуже не вистачає. Тобто, ми говоримо про керівника загальнонаціонального рівня– впевнений колишній міністр охорони здоров’я Василь Князевич.

Головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко характеризує Валерія Зуба як фахівця високого класу.

Андрій Безносенко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Я за те, щоб до парламенту потрапили виключно професіонали — юристи, освітяни, економісти, медики тощо. Тільки достойні українці, і кандидат Зуб — один із них, – підкреслює Безносенко.

Довіряє чернігівцю і Олександр Толстанов, доктор медичних наук, проректор з науково-педагогічної роботи Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Олександр Толстанов. Фото зі сторінки НМАПО імені П. Л. Шупика у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Парламент взагалі, з моєї точки зору, повинен складатися з виключно з людей з управлінським досвідом та знаннями, які не тільки мають вищу освіту, а й відповідний досвід роботи з документами, законотворчої діяльності на різних рівнях. Тільки справжній професіонал здатен змінити ту чи іншу галузь. Я думаю, що Валерій Зуб належить саме до таких людей, – каже він.

Головний онколог країни Олексій Ковальов розповідає: знає чернігівського колегу вже багато років і не просто як висококваліфікованого лікаря, а й як ефективного управлінця. Він впевнений, що робота Зуба говорить сама за себе.

Олексій Ковальов. Фото – onco.com.ua

Він довів усім, що позитивне мислення переважає над деструктивним, яке властиве Україні. Приклад тому – лінійний прискорювач, який встановили і до сьогодні він прекрасно працює. Це – мегапроект для України, адже ми всі прекрасно розуміємо, що впровадити його в нашій країні – ой, як не просто. Але йому це вдалося, – зазначив він.

За словами медика, у складі Верховної Ради Валерій Зуб став би одним з найефективніших модернізаторів вітчизняної галузі охорони здоров’я.

Валерій Зуб

Таких професіоналів, як Зуб, нам сьогодні дуже не вистачає в країні. І в парламенті зокрема. Він не тільки міг би відстоювати інтереси української онкології, а й дати новий поштовх для розвитку усієї медичної сфери в країні. Оскільки пан Зуб є представником відносно молодого покоління, з новими підходами, тож ми покладаємо на нього великі надії, – підкреслив Ковальов.

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)