Майбутній нардеп Коровченко має міцні зв’язки із… Медведчуком

Видання “Слідство.Інфо” опублікувало розслідування стосовно переможця по 210-му округу самовисуванця  Сергія Коровченка. Виявляється, що він таки дуже цікава особистість, причому настільки, що його прізвище фігурує у так званих плівках Глазьєва, радника російського президента Путіна.

Що відомо про пана Сергія Коровченка? Він адвокат і голова громадської організації. У 2013-2014 роках очолював Головне управління юстиції Автономної республіки Крим.

Він фігурує в так званих «плівках Глазьєва» — телефонних розмовах радника президента РФ щодо захоплення Криму, записаних українськими спецслужбами. Записи оприлюднили під час судового процесу над Віктором Януковичем, а згодом журналісти Цензор.нет опублікували їх розшифровки на сайті видання.

Згідно з цими розшифровками, радник президента Росії Сергій Глазьєв у розмові з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, яка відбулася в лютому 2014 року, стверджує, що «міністр юстиції Криму» Сергій Коровченко є людиною Віктора Медведчука й радить зберегти його на посаді:

«Смотри, я там с Медведчуком сейчас связался, они дадут свои предложения. У них там уже сейчас министр юстиции Крыма, который действующий на сегодняшний день, — Коровченко Сергей Владимирович. Это их парень, они его хорошо характеризуют. Он сказал, что подтянет команду юридическую. Нам надо этого Коровченко сохранить. Он уже министр юстиции Крыма, чтоб он там и остался», — казав Глазьєв.

Коровченко на посаді не лишився. Утім, за фактом цієї розмови українські правоохоронці проводили розслідування, однак офіційних претензій колишньому очільнику управління юстиції Криму не висунули.

До роботи в Криму Сергій Коровченко з 2006-го по 2010 роки був помічником народного депутата Андрія Портнова, спершу на громадських засадах, а потім на платній основі. Також помічницею Портнова працювала рідна сестра Коровченка — Яна Нестор (Коровченко).

Після перемоги на виборах 2010 року Януковича Портнов пішов працювати в Адміністрацію президента, де займався судоустроєм. А Коровченко переїхав до Криму та у 2012 році очолив управління з представництва в судових органах Ради міністрів автономної республіки. А потім — кримське управління юстиції.

Портнов повідомив журналістам Слідства.інфо, що з Коровченком уже давно не спілкується. Та додав, що «мені нецікаво нічого, що в нього відбувається».

Сам Коровченко на питання журналістів про його зв’язки з Портновим і ролі в анексії Криму не відповів.

Під час виборчої кампанії Сергія Коровченка підтримала партія «Батьківщина». Зокрема, під час зустрічей з виборцями й публічних заходів його неодноразово супроводжував депутат з команди Юлії Тимошенко Валерій Дубіль.

Під час виборчої кампанії Сергія Коровченка підтримала партія «Батьківщина». Зокрема, під час зустрічей з виборцями й публічних заходів його неодноразово супроводжував депутат з команди Юлії Тимошенко Валерій Дубіль. На фото — Валерій Дубіль (другий ліворуч) та Сергій Коровченко (другий праворуч). Фото – korovchenko.info

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А зять Коровченка, Віталій Нестор очолює столичний осередок «Батьківщини». У 2016 році Коровченко також подавав документи, щоб стати суддею нового Верховного Суду, але його не допустили до конкурсу.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)