У «Слузі народу» чимало симпатиків Порошенко, які розраховують, що Зеленський не допустить «кривавої розправи»

Джерела в політсилі повідомляють, що київська група Гончарука-Гусовського не так монолітна, як здається, а її значна частина симпатизує 5-му президенту Петру Порошенко. Зеленський зовсім не їх кумир.

Такої думки дотримується інсайдерський телеграм-канал “Shadow Anonymous”. У спілкуванні між собою ці політики не приховують, що їхні друзі, рідні та навіть вони самі голосували за «Європейську солідарність» з особистих переконань. Юридичне переслідування 5-го президента ці хлопці вважають тимчасовим проявом особистої помсти Коломойського, сподіваючись, що Зеленський не допустить «кривавої розправи».

Ця позиція пояснюється тим, що майже всі представники київської групи почали свою успішну кар’єру в 2014 році, скориставшись можливостями європейських програм для органів влади та неурядових організацій, що з’явилися під час прем’єрства Арсенія Яценюка.

По роботі (високооплачуваної) останніх років вони були тісно пов’язані не тільки зі списочниками «Голосу», а й з «європейцями», що тяжіють до Порошенка. І зберегли з ними особисті дружні контакти, незважаючи на приналежність до різних політсил!” – пише телеграм-канал.

Фото з офіційної фейсбук-сторінки

Більше того, багато молодих кар’єристів-чиновників, знаючи кадрову ситуацію в «Слузі народу» розраховують втриматися на посаді, отримати нову роботу і навіть просунутися по службі за рахунок контактів з «зеленими» приятелями.

Зараз в київській групі напружено спостерігають, хто отримає підряд на кадрове наповнення нової влади Києва – Олександр Ткаченко (від Коломойського) або Сергій Гусовський, який програв вибори по округу на Осокорках (від Богдана). Роль Вавріша як наглядача за Києвом дещо перебільшена, хоча Богдан консультується з столичним питань саме з ним.

Як відомо: київська група в «Слузі народу», що складається з уламків ДемАльянсу та «Самопомочі» (Гусовський) плюс Офіс ефективного управління BRDO (Гончарук), сформувалася як єдине ядро ​​в кінці минулого року під вивіскою партії «Люди важливі».

Два Сергія Гусовський та Башлаков (праворуч). Фото зі сторінки Сергія Башлакова у фейсбуці

Це спільне підприємство екс-лідера київської «Самопомочі» Сергія Гусовського і юриста Олексія Гончарука, якого Айварас Абромавічюс в 2015 призначив у грантовий Офіс ефективного регулювання (BRDO) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

Олексій Гончарук, Фото зі сторінки у фейсбуці

До київської групи належать №5 списку СН Галина Янченко (через чоловіка Віктора Андрусіва, колишній ДемАльянс).

Сергій Бабак №11: син колишнього ректора авіаційного університету.

Владислав Криклій №12: начальник головного сервісного центру МВС.

Андрій Герус №17 разом з Олексієм Оржелем №16: в BRDO займався енергетикою.

Олена Шуляк №13 (набирає кадри у владу).

Денис Малюська №21 (юридичний партнер Гончарука).

Олександр Кубрак №30.

Іван Юнаков №64 – той, який робить офіс президента в Українському домі.

Віталій Безгін №77 списку – колишній глава правління ДемАльянсу.

За межами виборчого списку у цій групі ключова особа – Максим Нефьодов: глава митниці і один з кандидатів в прем’єри. Його людина з «Прозорро» Андрій Мотовиловець №93 в списку «Слуги народу».

Максим Нефьодов на засіданні Уряду 5 липня. Фото – Урядовий портал

Їх підтримує «командувач об’єднаними штабами СН», бізнес-тренер, який називає себе політологом, Олександр Корнієнко (№7 списку) – колись працював на виборах на мера Миколаєва від «Самопомочі» та на місцевих виборах у Чернігові і області.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)