Столичний мер шукає шляхи втриматися на посаді

Поки ще «головний» в столиці України Віталій Кличко проводить зустрічі в спробі знайти можливості протистояти Зе-команді.

Столичний голова шукає союзників. Потенційно їм може стати Петро Порошенко. Політики вже зустрічалися з цього приводу. таку новину публікує телеграм-канал “Shadow Anonymous“.

Обговорювалося питання, як протистояти монополії 6-го президента і чи влаштовувати зараз “битву за Київ” або почекати осені. Які шанси у кожного варіанта. Віталію Кличку необхідна інформаційна підтримка і вся “діджіталізація” ЄС-БПП для початку розгону кампанії про побудову “авторитарної” влади“,- пишуть автори каналу.

Віталій Кличко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Фокус буде робитися на те, що у киян забирають право обирати собі владу, а Зеленський знову тягне Київ в епоху “Януковича”.

Також Кличко зустрівся із західними лобістами. З ними опрацьовується програма на осінь, коли в хід піде не тільки медійна, а й вулична активність.

Андрій Богдан під час брифінгу 30 липня. Фото – ОПУ

Команда Зе теж не сидить на місці і в цей момент Офіс президента і силовики “риють” під Кличко відкриваючи нові кримінальні справи і розслідуючи корупційні схеми. Ця «папка» буде використовуватися в момент торгів.

Брифінг Андрія Богдана 30 липня – продовження «збивання» Кличка. Глава ОПУ підкреслив, що Віталій Володимирович не контролює ситуацію і нічого не може вдіяти зі смотрящими. А значить, треба довіритися Зе-команді“. говорять інсайдери.

Також команда Зе зараз відмінно працює по Київраді. Якщо до виборів до Верховної Ради шанси у Кличка ще залишалися, то зараз всі депутати міськради поміж Кличком і Зе обирають останнього.

Зеленський і команда чудово розуміють наскільки важливим буде контроль над Києвом, особливо восени, коли прогнозується очікуване падіння рейтингу, а опоненти запланували “гойдалки”.

Тому паралельно, Олександр Ткаченко з телеканалу “1 + 1” працює по медійній атаці щодо Кличка і його соратників. Зокрема, по його куму бізнесмену Артуру Палатному.

Київський мер зараз з катастрофічною швидкістю втрачає всі важелі влади і команду. Так, жоден, з висунутих від Кличка і його партнерів кандидат, який не пройшов по мажоритарці.

Друзі! Я переконаний: якщо владу будуть представляти такі брехливі непрофесіонали, як Андрій Богдан, – про які нові стандарти в політиці можна говорити? Якісь плітки, безпідставна брехня… А також – маніпулювання законами і Конституцією. І на це все дивиться вся Україна і наші міжнародні партнери. Хіба це рівень керівництва Офісу глави держави? Якось незручно за таких «ньюзмейкерів», звернувся до президента Зеленського київський мер. 

Друзі! Я переконаний: якщо владу будуть представляти такі брехливі непрофесіонали, як Андрій Богдан, – про які нові стандарти в політиці можна говорити? Якісь плітки, безпідставна брехня… А також – маніпулювання законами і Конституцією. І на це все дивиться вся Україна і наші міжнародні партнери. Хіба це рівень керівництва офісу глави держави? Якось незручно за таких «ньюзмейкерів».

Опубліковано Віталієм Кличком Вівторок, 30 липня 2019 р.

В свою чергу, пан Кличко звернувся за допомогою до заокеанских партнерів. Наприкінці липня він відвідав адвоката Трампа Руді Джуліані у Нью-Йорку.  Про що і написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)