«Батьківщина» пішла у «всі тяжкі» на Хмельниччині 

«Батьківщина» пішла у «всі тяжкі» на Хмельниччині 

Як варто було очікувати, з приходом в Хмельницьку обласну організацію «Батьківщини» будівельно-магазинного спонсора, партія перейняла його «методи» політичної боротьби.

Як повідомляють наші кореспонденти, «відзначився» в день голосування кандидат в депутати Хмельницької міськради від «Батьківщини» Олександр  Кізляр. Одразу на декількох виборчих дільницях Хмельницького були помічені чоловіки та жінки, які під виглядом турботи про виборців роздавали пакетики з фамілією кандидата. В пакетиках – маска та ручка. Це не що інше, як незаконна агітація в день виборів.

Джерела не виключають, що такі дії кандидата продиктовані впливом, який вчиняє на партію одна з фінансово-промислових груп, яка контролює національну мережу будівельних гіпермаркетів. Раніше в мережі Інтерент активно розповсюджувалася інформація, що власник зазначеної ФПГ взяв на повне утримання Хмельницьку обласну парторганізацію «Батьківщини».

 

В «Батьківщині» офіційно відмовилися від коментарів щодо порушень Олександром Кізляром виборчого законодавства. Проте, нам стало відомо, що спостерігачі однієї з політичних сил подали заяву про зазначене порушення до правоохоронних органів. Отже тепер агітаційними «пакетиками» Кізляра, скоріше за все, займатиметься поліція.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *