У Приморську та Урзуфі запустили мережу пляжних HD веб-камер

Азовських курортів, які можна побачити в реальному часі онлайн, стало більше. Мережу ультрасучасних веб-камер запустили в Приморську та Урзуфі, тому тепер всі бажаючі мають цілодобовий доступ до відеотрансляцій з видами узбережжя і пляжів, розташованих в даних рекреаціях, повідомляє ria-m.tv з посиланням на «Старий Азов».

Нарешті прогрес добрався і до маловідомих курортів Азовського моря. Ентузіастами медіасфери було запущено мережу HD веб-камер, які здійснюють цілодобову високоякісну трансляцію з видами курортів.

В об’єктив камер потрапили кращі пляжі Урзуфа і Приморська, вид на найбільшу в Україні вітрову електростанцію біля Приморська і багато іншого. Всього запущено 7 нових веб-камер і планується установка додаткових точок онлайн-відеомовлення.

Побачити веб-камери в Приморську та Урзуфі можна за такими адресами:

Нагадаємо, що Приморськ – це невелике курортне місто в Запорізькій області, розташоване на березі Азовського моря, яке на заході межує з Обіточною косою. Його особливість в ланцюжку лиманів, що відокремлюють більшість пляжів від курортної забудови, а також практично в повній відсутності розважальної інфраструктури, що робить Приморськ особливо популярним серед любителів спокійного відпочинку.

Урзуф – це курортне село в Донецькій області неподалік від Білосарайської коси. Відпочивальників воно приваблює пологими піщаними пляжами, теплим Азовським морем, наявністю необхідної інфраструктури з мінімальним набором розваг і лояльними цінами на житло і відпочинок. Тут цікаво переплітаються українська і грецька культури, надаючи місцевості неповторного колориту.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)